לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או
התקשרו 077-8036020

  ביטול הסכם ממון

  כיום זוגות רבים מחליטים לחתום על הסכם ממון, זאת מתוך הרצון בביטחון כלכלי, יציבות, וודאות משפטית. תפקידו של ההסכם הינו למעשה לסדר את חלוקת הרכוש בין בני הזוג. אך במקרה בו בני הזוג מחליטים להיפרד, מתקיים למעשה ביטול הסכם ממון. כמו כן, קיימות אפשרויות נוספות לבקשה של ביטול הסכם ממון, כמו הוכחה כי ישנו פגם בהסכם, או בחלקו. במידה ומתברר כי אחד מן הצדדים לא פעל ביושרה ותום לב, קיימת למעשה האפשרות החוקית לבצע ביטול הסכם ממון. חשוב לזכור כי ביטול הסכם ממון מאושר באופן סופי וחוקי רק בעת מקרים משמעותיים כגון הסתרה של עובדות חשובות. בנימיני דבש עורכי דין הינו משרד מקצועי אשר מתמחה בנושאים כגון הסכם יחסי ממון, ביטול של הסכמי ממון, הסכם ממון ועוד.

  הסכם יחסי ממון

  הסכם יחסי ממון הינו חוזה חוקי וחשוב במיוחד המתקיים בין בני זוג אשר מבקשים לעגן באופן מקצועי את נושאי הרכוש והכסף ביחסים שלהם, לצד נושאים חשובים נוספים כגון חינוך הילדים, מזונות, משמורת ועוד. כל הנושאים אשר קשורים לחיי הזוגיות המשותפים מקבלים מענה במסגרת הסכם זה, זאת על מנת למנוע מחלוקות בין הזוג. כמו כן, ההסכם נועד לקבוע את האופן בו מתבצעת חלוקת הרכוש המשותף במקרה של גירושין או פרידה. היתרון המהותי ביותר של הסכם מסוג זה הוא חיי זוגיות מאוזנים ובריאים יותר, אשר מתאפיינים בביטחון ובראש שקט יותר. בנימיני דבש עורכי דין מתמחים במגוון תחומים אשר עוסקים בהליכי גירושין, דיני משפחה, דיני ירושה, צוואות, משפט אזרחי כללי,  חלוקת רכש, הסכמי ממון, משמורת, מזוונת וייצוג בבתי המשפט ובבתי הדין הרבניים.

  הסכם ממון

  מטרתו העיקרית של הסכם ממון היא לקבוע על חלוקת רכוש משותף של בני הזוג במקרה של פרידה או גירושין. מדובר בהסכם אשר מבוקש במיוחד בקרב זוגות אשר מגיעים בעת הנישואין עם מצבת נכסים דומה, או במידה וקיים פער משמעותי בין הרכוש של כל צד. מדובר בהסכם אשר צריך לעבור בדיקה ואישור על ידי בית המשפט. כמו כן, ההסכם נועד לעגן בצורה יסודית את כל הנושאים הקשורים לחיים המשותפים של הזוג כגון כספים, משמורת, חינוך ומזונות ובכך מונע מחלוקות וסכסוכים בין בני הזוג.