לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או
התקשרו 077-8036020

  בקשה לצו ירושה

  בקשה לצו ירושה למעשה מתבצעת על ידי יורש הנפטר אשר הוא למעשה היורש אשר נקבע לפי כתב הירושה. קביעה של יורש הנפטר דורשת הליכים משפטיים מורכבים, זאת על מנת לקבל צו ירושה. בקשה לצו ירושה הינו תהליך אשר מומלץ לבצע בעזרת ייעוץ וליווי מקצועי של עורך דין אשר מתמחה בתחום, ויכול לקצר הליכים ולחסוך עלויות רבות. בקשה לצו ירושה יכולה להיות מוגשת על ידי כל אדם אשר מעוניין במתן צו זה, וכמובן על ידי אחד מן היורשים של הנפטר, זאת על פי דין. בקשה לצו ירושה הינו תהליך אשר דורש ידע ומקצועיות, ולכן פנייה אל משרד עורכי דין מקצועי יכול להקל משמעותית על התהליך. בנימיני דבש עורכי דין הינו משרד בעל ותק רב וניסיון אשר מטפל במגוון רחב של בקשות כגון בקשת צו ירושה, בקשה לצו קיום צוואה, ועוד. כמו כן, המשרד מתמחה בדיני חוזים, צוואות, עזבונות, דיני משפחה, ומעניק ייעוץ וייצוג בבתי המשפט במידה ונדרשים לכך.

  בקשה לצו קיום צוואה

  בקשה לצו קיום צוואה מוגשת למעשה לרשם אשר מתמחה בענייני ירושה, אל הבקשה חייב לצרף את תעודת הפטירה המקורית של הנפטר אשר מגיעה בדרך כלל תוך מספר שבועות לאחר תאריך הפטירה. כמו כן, לאחר ההגשה, מתפרסמת הודעה רשמית ברשומות ובעיתון, זאת על מנת לציין את הזכות להגיש התנגדות במידה ויש מי שמעוניין בכך. כאשר לא מתקבלת אף התנגדות מצד היורשים הנוספים או גורמים נוספים, הבקשה מועברת לצו ירושה על מנת לקבל אישור סופי בכדי שתוכל לעבור לדיון בבית המשפט לענייני משפחה. בנימיני דבש עורכי דין הינו משרד עורכי דין מקצועי ובעל ותק רב וניסיון אשר מתמחה במגוון רחב של נושאים כגון דיני משפחה, דיני ירושה, צוואות, דיני חוזים ועוד.

  בקשת צו ירושה

  במקרים בהם הנפטר לא השאיר אחריו צוואה מסודרת אשר מסבירה על חלוקת הרכוש שהותיר, יש צורך בתהליך של  בקשת צו ירושה. מדובר בצו משפטי לכל דבר, אשר תפקידו להסדיר מי הם היורשים החוקיים של הנפטר, במידה וכאמור לא ערך צוואה מסודרת. על מנת לקבל את הצו, יש להגיש את הבקשה לבית הדין הרבני או לחילופין לרשם ענייני משפחה.