לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או
התקשרו 077-8036020

  גירושין בהסכמה

  גירושין בהסכמה הינו למעשה חוזה אשר מתבצע בין שני הצדדים ותפקידו לפרט את שלושת הנושאים הקריטיים ביותר והם חלוקת רכש, הסדרי ראייה ומזונות ילדים. גירושין בהסכמה נעשה בשיתוף פעולה מלא בין הצדדים ורק לאחר מכן נחתם על ידם ברצון מלא ובהסכמה. כמו כן, הסכם של גירושין בהסכמה נועד להיות הסכם מקצוע, בהיר וחד משמעי, זאת על מנת למנוע ספקות, ויכוחים, מחלוקות וסכסוכים בין בני הזוג בעתיד, במצב של פרידה או גירושין. את הסכם גירושין בהסכמה ניתן ומומלץ לבצע באמצעות עורך דין מקצועי אשר מתמחה בתחום גירושין ודיני משפחה. מדובר על הדרך האפקטיבית והנעימה ביותר למנוע סכסוכים ולהתגרש על הצד הטוב ביותר. בנימיני דבש עורכי דין הינו משרד עורכי דין בעל ניסיון רב שנים אשר מתמחה בנושא גירושין, גירושין ברבנות והסכמי גירושין בהסכמה.

  גירושין ברבנות

  בני זוג אשר מעוניינים לפרק את החבילה ולהיפרד חייבים לבצע תהליך גירושין ברבנות. הרבנות הינה למעשה הגוף הראשי והיחיד בישראל אשר מוסמך להכריז על גירושין, ולהעניק לזוג את תעודת הגירושין שלו. במידה ומדובר בפרידה אשר מוסכמת על שני הצדדים, על הזוג לגשת יחדיו אל הרבנות, זאת על מנת לערוך את הטקס המדובר אשר נועד להכריז על הגירושין. על מנת לקבל גט כשר וחוקי, על הזוג להגיע להסכמה מלאה בנושא ולקבל אישור על כך על ידי הרבנות. כאמור, הסכמה בין שני הצדדים יכולה לחסוך מחלוקות וסכסוכים רבים, וכמובן זמן יקר.

  גירושין

  הסטטיסטיקה מספרת כי לפחות אחד מתוך שלושה זוגות בארץ מתגרש. אך בניגוד למקובל לחשוב, גירושין אינו חייב להיות תהליך ארוך, מתיש, ומתסכל. כאשר התהליך עובר בהסכמה מלאה של שני הצדדים, ומלווה בייעוץ משפטי מקצועי מצד עורך דין גירושים אשר מתמחה בתחום זה, הדברים יכולים להיות פשוטים יותר, ובעיקר קצרים יותר. לכן, מומלץ להיעזר בשירותיו של משרד עורכי דין מקצועי על מנת למנוע סכסוכים, מחלוקות והשלכות לא נעימות לאורך כל התהליך, מתחילתו ועד לסיומו. בנימיני דבש עורכי דין מתמחים בנושא גירושין ודיני משפחה ומעניקים לכל לקוח ייעוץ מקצועי וליווי משפטי בבית הדין הרבני ובבתי המשפט, ובכך חוסך עלויות רבות וזמן יקר. כיום, בהחלט ניתן לעבור את התהליך על הצד האפקטיבי, המהיר והנעים ביותר.