לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או
התקשרו 077-8036020

  הליך גישור

  כאשר הזוגיות עומדת בפני שוקת שבורה, כששני בני הזוג (או אפילו רק אחד מהם) יודעים שאין לאן להמשיך מכאן, כאשר הדרך קדימה היא ברורה – הולכים לקראת פירוד או הליך גישור לפני גירושין, מגיע רגע שבו יש לחשוב על הצעדים הנדרשים לקראתו.

  אחת הנקודות המשמעותיות בניהול סיום מערכת נישואין הינה עריכה של הסכם גירושין תוך כדי הליך גישור. הסכם זה, ניתן להשיג בדרך של ניהול משא ומתן בין שני עורכי דין כאשר כל אחד “מושך” לצד שלו, או שניתן לנסות לערוך כזה הסכם בתהליך של גישור לפני גירושין, תוך ניסיון להגיע בהסכמה להבנות שקל לחיות איתן לאורך שנים ולהסכם שישרת נאמנה את שני בני הזוג בהמשך חייהם.

  חשוב לזכור – רבע מהמתחתנים צפויים להתגרש

  במציאות כמו שלנו, חשוב להבין שיש סיכוי לא קטן שהנישואים שלכם לא בהכרח יימשכו “עד שהמוות יפריד ביניכם”. אם אתם נכנסים לסטטיסטיקה כזוג המסיים נישואיו בגירושין וזקוקים לעורך דין המומחה בנושאי הליך גישור חשוב שתדעו שאפשר לסיים את הקשר באופן שקול, הוגן ומתחשב ומבלי לגרור את כל המעורבים בדבר (כולל הילדים) למאבקים ארוכים, מתישים ויקרים. 

  הבחירה בגישור לקראת גירושין הינה בחירה הטומנת בחובה את האפשרות לנסח הסכם גירושין מתוך מקום של כבוד הדדי, תוך הפחתה ניכרת של ההוצאות כמו גם הפחתה משמעותית של הסיכוי לסיבוכים והמשך דיונים (שלא לומר התכתשויות) בערכאות השונות, הליכים העשויים להימשך תקופה ארוכה ולהפריע לכם להמשיך הלאה.

  גישור גירושין, אגב, לא תמיד מסתיים בגט…

  תהליך הגישור, הנעשה בנינוחות ובעדנה, מאפשר לשני בני הזוג לבוא אחד לקראת השני, ולעיתים מזכיר להם נשכחות… כך, קורה מדי פעם, שהליך הגישור הופך בעצם סוג של בחינת מציאות אשר דוחפת את בני הזוג בחזרה זה לזרועותיה של זו, ומציתה מחדש את האהבה. אנחנו רק אומרים.

  גישור גירושין אצל עורך דין גירושין איכותי – ערובה להסכם גירושין מוצלח

  הסכם הגירושין הינו הסכם כולל ומקיף, המתייחס לכל ההיבטים של הזוגיות המסתיימת (כולל ענייני ממון ורכוש, משמורת והסדרי ראייה, מזונות ילדים ועוד) ומקבל לאחר אישורו בערכאה המשפטית הנבחרת תוקף של פסק דין. הבחירה בתהליך של גישור גירושין אצל עורך דין גירושין מנוסה תסייע לכם ליצור הסכם מקיף, איכותי ומדויק לכם ולמצבכם, אשר יפתור מראש בעיות שאפילו לא ידעתם שהן עלולות לצוץ.

  הבחירה בעורך דין גירושין שהוא גם מגשר מוסמך, פגישתו, השיחה עימו וניסוח הסכם גירושין בניצוחו, מתוך הסכמה וכבוד הדדי, מגדילה משמעותית את הסיכוי להמשיך ולנהל מערכת יחסים נוחה וידידותית, שתאפשר קבלת החלטות משותפות והמשך הקשר בנושאים נדרשים, כל זאת לצד המשך החיים של כל אחד מבני הזוג ללא הפרעה, כעסים או קונפליקטים מייגעים בערכאות המשפטיות.

  לא כל זוג יכול ליהנות מיתרונות גירושין באמצעות הליך גישור, נדרשת נכונות להתפשר, יכולת הידברות ומחויבות למציאת עמק השווה. אם אתם ניחנים בסגולות אלה אל תוותרו על ניסיון של ניהול הליך הגירושין אצל עורך דין בודד המייצג את שניכם והמשמש מגשר מוסמך.

  אנו במשרד עורכי דין “בנימיני – דבש” צברנו ניסיון רב בניהול הליכי גירושין בדרך של גישור. אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה גם בעניין זה, כמו גם בכל נושא אחר הקשור בגירושין. נוכל לייעץ, ולספק לכם מידע מהימן אשר יסייע לכם להחליט כיצד להתקדם. במידת הצורך ובכפוף להתאמתכם להליך כזה נוכל להעניק גם לכם שירותי גישור גירושין מן הרמה הגבוהה ביותר.

  leaf

  משרד עו”ד בנימיני – דבש

  leaf

  צוות המשרד מתמחה במתן שירות מקצועי ואישי, תוך דיסקרטיות והתאמה לצרכי הלקוח, לטובת סיום התהליך במהירות ובאפקטיביות.