לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או
התקשרו 077-8036020

  דמי מזונות ילדים

  כל תהליך גירושים הוא גם תהליך כלכלי לשני הצדדים. בני זוג עם ילדים, המחליטים להיפרד ולהתגרש, מתייחסים למצב הכלכלי של הילדים הקטינים החיים בבית. בכדי לטפל
  בנושא הכלכלי של הגירושים יש להתייחס בכובד ראש לגבי דמי מזונות ילדים. ילדים אשר לא הגיעו לגיל 18 זכאים לקבל דמי מזונות ואף להגיש תביעה בעצמם למזונות.
  בכדי לטפל בנושא הכלכלי של הגירושים בצורה נכונה, כדאי לפנות למשרד עורכי דין העוסק בדיני גירושים בפרט ובדיני משפחה באופן כללי.
  מזונות ילדים לקטינים החיים עם האמא
  במצב בו הילדים הקטינים במשפחה ממשיכים לגור יחד עם האמא, האמא יכולה לבקש מזונות ילדים מהאבא. התשלום יכול להיות מוסכם על שני הצדדים, אך במקרה ואינו מוסכם בית המשפט יכול לקבוע את הסכום והגבר יצטרך לשלם אותו באופן מלא וחוקי.
  חישוב מזונות ילדים
  איך עושים את החישוב למזונות? בעת חישוב מזונות ילדים לוקחים פרמטרים שונים כגון ההכנסה החודשית של הגבר וההכנסה החודשית של האישה. בנוסף, החישוב למזונות
  לילדים מתחת לגיל 6 ומעל לגיל 6 הוא שונה אם בודקים בבתי הדין הרבניים. בכדי להגיע לחישוב הנכון והמדוייק, מומלץ לפנות למשרד עורכי דין מקצועי לדיני משפחה.
  תהליכי גישור בנושא מזונות
  משנת 2016 בני זוג המתחילים תהליך של גירושים נדרשים לפנות לגישור לפני הפנייה לבית המשפט. הפנייה לגישור חוסכת תביעות רבות ועומס על בתי המשפט בישראל.
  תהליכי גישור בנושא מזונות הם חשובים והכרחיים בעיקר מכיוון שבתי המשפט לא יכולים לקבוע דיונים מהיום להיום, והילדים הקטינים בבית זקוקים לתמיכה כלכלית כל יום ולא יכולים להמתין עד לדיונים הבאים. אם אתם מעוניינים לפתור את נושא המזונות בדרך הטובה והמקצועית ביותר, אתם מוזמנים לפנות למשרד עורכי הדין לענייני משפחה –
  בנימיני דבש.
  הכנת תביעה לדמי מזונות ילדים עם משרד עורכי הדין לענייני משפחה – בנימיני דבש
  משרד עורכי הדין בנימיני דבש עוסק בדיני משפחה כבר מעל עשור ומלווה זוגות רבים ברחבי ישראל בתהליך הגירושים. צוות עורכי הדין של המשרד ילווה אתכם בהכנת תביעה
  לדמי מזונות ילדים ולפתרון הנושא הכלכלי הכרוך בתהליך הגירושים. אם החלטתם לבחור במשרד עורכי הדין בנימיני דבש, תהיו בטוחים שבחרתם בטובים ביותר.