לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או
התקשרו 077-8036020

  הסכם גירושים

  המטרה החשובה והעקרית ביותר של הסכם גירושים היא למנוע סכסוכים ומחלוקות בין בני הזוג אשר בוחרים להיפרד או להתגרש. הסכם גירושים הינו הסדר אשר נעשה בהסכמה מלאה והדדית בין בני הזוג, ונוגע בכל הנושאים החשובים והרלוונטים ביותר אשר עומדים על הפרק בעת הפרידה, כגון מזונות, משמורת ילדים, כספים, רכש משותף ועוד. כמו כן, הסכם גירושים קובע מבחינה חוקית ומשפטית את האופן בו יתקיים פירוק התא המשפחתי, והאופן בו יתנהל לאחר הגירושין. החשיבות הגדולה ביותר של הסכם גירושים הוא כיסוי מגוון הבעיות והקשיים אשר יכולים לצוץ בעת מצב מורכב ורגיש מסוג זה, ובכך למעשה למנוע ריבים, מחלוקות וסכסוכים רבים בין שני הצדדים. אין ספק כי הסכם גירושין בהסכמה חוסך לבני הזוג זמן יקר, אנרגיה, ועלויות כספיות רבות. בנימיני דבש עורכי דין מתמחים בנושאים כגון הסכם גירושין, דיני משפחה, דיני חוזים, דיני מקרקעין, חלוקת רכש, הסכמי ממון מסוגים שונים, ומעניקה ייעוץ וייצוג מקצועי בבתי דין רבניים ובבתי המשפט בישראל.

  הסכם גירושין בהסכמה

  הסכם גירושין בהסכמה הינו תהליך אשר ניתן לבצע בכל עת, אך מומלץ לעשותו כבר בשלב של לפני הנישואין או החיים המשותפים. על מנת לערוך הסכם מסוג זה, חשוב כי שני הצדדים יגיעו להסכמה והבנה בנוגע לכל הנושאים החשובים והסוגיות הקרטיות כגון רכוש משותף, משמורת ילדים, מזונות וכדומה. הסכם גירושין נועד למנוע סכסוכים ומחלוקות בין בני הזוג, ובעיקר משאבים רבים, אנרגיות, ועלויות כספיות רבות. בנימיני דבש עורכי דין הינו משרד עורכי דין מקצועי ובעל ניסיון של שנים רבות אשר מתמחה בנושאים רבים אשר קשורים לדיני משפחה וגירושין, זאת לצד דיני חוזים, דיני מקרקעין, נדל״ן, ועוד. המשרד מעניק ייעוץ מקצועי וליווי בבתי הדין הרבניים ובתי המשפט לאורך כל הדרך, מתחילתו של התהליך ועד לסיומו.

  הסכם גירושין

  הסכם גירושין נועד למנוע מאבקים ארוכים בבתי הדין ובתי המשפט, ולהגיע להסכמה בין בני הזוג לגבי כל הנושאים החשובים ביותר בעת סיטואציה מורכבת ורגישה כמו פרידה או גירושין. היתרון המהותי ביותר של הסכם זה הוא שמירה על יחסים בריאים ותקינים בין בני הזוג אשר מחליטים לפרק את החבילה, ולחסוך זמן רב, כסף, ומחלוקות. כמו כן, מומלץ לפנות למשרד עורכי דין מקצועי אשר יערוך את ההסכם.