לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או
התקשרו 077-8036020

  הסכמי ממון בין בני זוג

  הסכמי ממון בין בני זוג נחשבים לאחד מן ההסכמים הנפוצים והחשובים כיום, ומטרתם היא לקבוע את העתיד המשותף של בני הזוג. הסכמי ממון בין בני זוג הינו הסכם יסודי ומקצועי אשר נערך בין שני הצדדים ונוגע בנושאים חשובים כמו חלוקת הרכוש, משמורת הילדים, מזונות ועוד במקרה בו הזוג מחליט לפרק את החבילה ולהיפרד. כמו כן, הסכמי ממון בין בני זוג רלוונטי וחשוב גם בעת פטירה של אחד הצדדים. ניתן לערוך הסכם מסוג זה בעת הנישואין אך מומלץ לעשות ולערוך אותו כבר בטרם הנישואין. כמו כן, עריכה של הסכמי ממון בין בני זוג אמורה להתבצע באופן מקצועי ונכון אשר יקנה לשני הצדדים שקט נפשי וביטחון לגבי העתיד הכלכלי. רצוי ומומלץ לערוך הסכם ממון לפני נישואין אצל עורך דין מקצועי ומנוסה אשר מתמחה בתחום זה. בנימיני דבש עורכי דין הינו משרד מקצועי אשר מתמחה בין היתר בנושא הסכמי ממון, ומעניק ייעוץ וליווי משפטי לזוגות רבים בארץ.

  הסכם ממון לפני נישואין

  עריכה של הסכם ממון לפני נישואין הינו צעד חשוב וקריטי במיוחד בחייהם המשותפים של כל זוג אשר נועד להבטיח עתיד בטוח ויציב. מדובר בחוזה אשר נחתם על ידי שני הצדדים ונעשה בהסכמה מלאה ועוסק בנושאים חשובים כגון רכוש משותף, נכסים, משמורת ילדים, מזונות ועד. כל זאת כמובן במקרה של פרידה, גירושין או פטירה. הסכם הממון נועד למעשה להגן על הזכויות של שני הצדדים, ולהבטיח שקט נפשי וביטחון. כמו כן, הסכם ממון חוסך זמן רב ויקר, לצד עלויות כספיות רבות. מומלץ להיעזר בעורך דין מקצועי ובעל ניסיון בבנייה ועריכה של הסכם זה, זאת על מנת להבטיח הסכם נכון ושווה לשני הצדדים במידה ויחליטו לפרק את החבילה.

  הסכמי ממון

  הסכמי ממון הינם הסכמים משפטיים ולכן חייבים לקבל אישור מבית הדין הרבני או מבית המשפט ולהיעשות בכתב. למעשה, מדובר במסמך חשוב במיוחד אשר משפיע על העתיד של שני הצדדים, בעיקר כאשר מדובר בסיטואציה מורכבת ורגישה כגון פרידה. הסכם מסוג זה למעשה מבטיח ביטחון כלכלי לבני הזוג, ומגוון רחב של יתרונות עבור שני הצדדים במשוואה. בנימיני דבש עורכי דין מתמחים בטיפול ובנייה של הסכמי ממון.