לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או
התקשרו 077-8036020

  עו”ד לגירושין

  איך ניתן לעבור את הליך הגירושים בשלום? ההחלטה להתגרש מבן הזוג היא לא קלה לאף אחד ובעיקר כשיש ילדים לבני הזוג. על מנת לעבור את הליך הגירושים באופן הפרקטי ביותר ולהקטין את הפגיעה בבני הזוג ואת הפגיעה בילדים, כדאי לפנות לעו”ד לגירושין. עורך דין המטפל בענייני גירושים מלווה את הזוג מתחילת התהליך ועד לחתימת הסכם הגירושים. עורך דין שעוסק גם בגישור יכול לעזור בצורה יעילה לשני בני הזוג לקחת החלטות נכונות ומתאימות לשני הצדדים.

  קביעת פגישת ייעוץ ראשונית עם עורך דין גירושין
  בכדי להתחיל בתהליך הגירושים, בני הזוג נדרשים לקבוע פגישת ייעוץ ראשונית עם עורך דין גירושין. הפגישה הראשונה היא חשובה ובדרך כלל טעונה ברגשות קשים של שני
  הצדדים. איך ניתן להתחיל בתהליך הגירושים עם פגישה ראשונה כל כך טעונה ברגשות? עורך דין העובד גם כמגשר יידע איך לפנות לשני הצדדים מבלי לתפוס צד אחד בסיפור.
  בכדי שעורך הדין יהווה איזון בין שני הצדדים, מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין מנוסה בתחום הגירושים.
  חתימת הסכם גירושים בתיווך עו”ד גירושין
  המטרה של עורך דין העוסק גם בגישור, הוא למצוא את עמק השווה בין שני בני הזוג ולכוון אותם למטרה משותפת אחת – חתימת הסכם גירושים. תיווך של עו”ד גירושין במקרה זה יכול לקצר את התהליך המשפטי ולהביא לפתרון מהיר ויעיל שיהיה טוב לזוג ובעיקר לילדים. במקרים רבים של גירושים בני הזוג מתחילים עם תביעות הדדיות אחד נגד השני.
  במקרים הללו המשפטים יכולים להימשך במשך שנים והילדים נשארים באמצע הליך משפטי ללא פתרון. ברגע שעורך דין לענייני גירושים מביא את הזוג לחתימת הסכם הוא
  מביא אותם לפתרון שיבנה עבור הילדים שיגרה חדשה ובריאה.
  עו”ד לגירושין של משרד עורכי הדין בנימיני דבש
  אם אתם זקוקים לעו”ד לגירושין שיעזור לכם בתהליך המורכב רגשית של תהליך הגירושים, אתם מוזמנים לפנות למשרד עורכי הדין – בנימיני דבש. מכיוון שבני זוג יהודים החיים בישראל נדרשים לתהליך גירושים בבית משפט במקביל לבית דין רבני, יש צורך בעורך דין מקצועי המכיר את כל התהליך הבירוקרטי. עורכי הדין של משרד בנימיני דבש ילוו אתכם בצורה מקצועית עד לתוצאה הרצויה.