לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או
התקשרו 077-8036020

  עו”ד מקרקעין

  עסקאות מקרקעין, המכונות גם עסקאות נדל”ן (“נכסי דלא ניידי” להבדיל מ”מיטלטלין”), נחשבות בכל העולם לעסקאות מורכבות, זאת במיוחד מכיוון שמעורבים בהן סכומי כסף גדולים. המצב מסובך עוד יותר בישראל שכן רוב הקרקעות בה עדיין מצויות בבעלות המדינה והשימוש בהן מוסדר עלי ידי מנהל מקרקעי ישראל בדרך של חכירה לדורות.

  עורך דין מקרקעין הוא בעל מקצוע המתמחה במתן ייעוץ וליווי משפטי למי שמבקשים לבצע עסקת נדל”ן, בין אם מדובר ברכישה, חוזה מכר דירה, השכרה, חכירה או מסירה של דירת מגורים או כל נכס נדל”ן אחר כגון שטח חקלאי, מבנה מסחרי וכו’.

  עו”ד מקרקעין נדרשים לבקיאות במגוון תחומים הכרוכים בביצוע עסקאות נדל”ן, התנהלות מול מוסדות מדינה כגון וועדות תכנון ובנייה, מיסוי (גם הקונים וגם המוכרים נדרשים לשלם מיסים שונים בעת היקשרות בעסקת נדל”ן), וכל הכרוך בהעברת בעלות כגון רישום הערות אזהרה, העברת זכויות חכירה ממנהל מקרקעי ישראל, רישום בטאבו, חוזה מכר דירה ועוד.

  בין אם אתם נמנים על מי שמבצעים בחייהם עסקת מקרקעין אחת, זו בה רוכשים את דירת המגורים, ובין אם אתם מבצעים עסקאות רבות יחסית בדמות השקעות בנדל”ן או מכירת נכסים שבבעלותכם (למשל נכסי נדל”ן שנתקבלו בירושה), חשוב מאוד לבחור משרד עו”ד מקרקעין שיבטיח שהעסקה תתנהל ביעילות ותגיע להשלמתה המוצלחת ללא הפתעות לא נעימות בדרך.

  כמעט כולם זקוקים לשירותיו של עורך דין נדל”ן בשלב כלשהו

  אחת השאיפות הנפוצות ביותר של כל אחד מאיתנו היא לרכוש דירת מגורים משלנו. עבור רבים מאזרחי ישראל רכישת דירת המגורים המשפחתית היא העסקה הגדולה ביותר שיבצעו בימי חייהם וברור שעסקה שכזו, לה נכונה השפעה מרחיקת לכת בטווח הקצר והארוך, ראוי שתבוצע בזהירות ובמקצועיות אצל עו”ד מקרקעין.

  עורך דין דיני מקרקעין הוא בעל מקצוע שתפקידו לייצג נאמנה את המעורבים בעסקת נדל”ן מכל סוג שהוא. רק ליווי של עורך דין נדלן לו ידע וניסיון בטיפול בעסקאות כגון זו בה אנו מעורבים יבטיח שהאינטרסים שלנו ישמרו לאורך כל הדרך.

  חברות קבלניות נוהגות להציע שירותיו של עורך דין נדל”ן לרוכשים דירות בפרויקטים שהקימו, יש לזכור שעורכי דין מקרקעין כאלה נשכרו על ידי החברה הקבלנית ולפיך הם מחויבים בראש ובראשונה אליהם.

  בין אם אתם עומדים בפני רכישת דירתכם הראשונה ובין אם אתם שועלי קרבות וותיקים בתחום ההשקעות בנדל”ן, אצלנו במשרד עורכי דין בנימיני – דבש תמצאו בעלי מקצוע מובילים בעלי ידע וניסיון אשר יבטיחו השלמת עסקת המקרקעין שלכם בהצלחה יתרה, במהירות וללא סיבוכים.

  תחום הנדל”ן מציע מגוון אפשרויות השקעה אטרקטיביות

  השקעה בנכסי נדל”ן עשויה להניב תשואה של עשרות ואפילו מאות אחוזים בפרקי זמן קצרים. כך למשל קרקע חקלאית המופשרת לבנייה מכפילה פי כמה את ערכה, מי שרוכשים שטח חקלאי שכזה טרם הפשרתו יזכו לתשואה שקשה להשיג בכל אפיק השקעה אחר.

  תופעה מוכרת היא שנכסי נדל”ן מוסיפים לערכם ככל שהאזור בו הם מצויים מתפתח והביקוש לנכסים שכמותם גובר. מכיוון שעתודות הקרקע בישראל מוגבלות תחום המקרקעין בארץ טומן בחובו הזדמנויות קוסמות למי שהם בעלי היכולת הכלכלית, וכן התעוזה מחד אך נטייה להתנהל באופן מושכל וזהיר מאידך.

  יהיה אופי עסקת המקרקעין בה אתם מעורבים אשר יהיה, ליווי מסור ומקצועי של עורך דין מקרקעין יבטיח שזו תושלם באופן שימקסם את התועלת הטמונה בה עבורכם.

  תהיה עסקת המקרקעין שלכם אשר תהיה, אתם מוזמנים לפנות אלינו כדי לקבל ייעוץ, הכוונה, מידע מהימן ובמידת הצורך גם ליווי משפטי איכותי שיבטיח השלמת העסקה תוך הגנה מושלמת על האינטרסים שלכם.

  leaf

  משרד עו”ד בנימיני – דבש

  leaf

  צוות המשרד מתמחה במתן שירות מקצועי ואישי, תוך דיסקרטיות והתאמה לצרכי הלקוח, לטובת סיום התהליך במהירות ובאפקטיביות.