לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או
התקשרו 077-8036020

  עורך דין גירושין

  נהוג למדוד “אחוזי גירושין” באופן של השוואה בין מספר הזוגות הנרשמים כנשואים לבין מספר הזוגות העורכים הסכמי גירושין. אחוז זה משתנה משנה לשנה ומאזור לאזור.

  בתחילת שנות ה 2000 ההערכה הממוצעת הייתה כי כשליש מהזוגות הנשואים מסיימים את דרכם המשותפת בגירושין. כיום, בשלהי העשור השני למילניום החדש, הסטטיסטיקות מצביעות על ירידה מסוימת בהיקף הגירושין, “רק” כרבע מהזוגות הנשואים מתגרשים בסופו של דבר.

  נתון מעניין נוסף הוא שאחוז בלתי מבוטל (מעל למחצית) מן המתגרשים עושים זאת לאחר 20 שנות נישואים ויותר, כנראה דווקא מכיוון ששיא העומס מאחור (הילדים גדלו, המשכנתא שולמה במלואה וכו’) ויש שהות לבחון לעומק את טיב מערכת היחסים.

  ברור איפה הצורך בעורכי דין המתמחים בתחום הגירושין, עורכי דין שתפקידם להעניק שירותים משפטיים כוללים למתגרשים, החל מניהול משא ומתן מול הצד שכנגד דרך עריכת הסכם גירושין, אישורו בבית המשפט לענייני משפחה, וכלה בקבלת הגט המסיים את הנישואים הלכה למעשה. יש והליך גירושין מתנהל בדרך של גישור כאשר שני הצדדים נעזרים בשירותיו של עורך דין גירושין אחד.

  אנו במשרד עו”ד לגירושין בנימיני – דבש מתמחים בייצוג משפטי של מי שמצויים בהליך גירושין. נוכל לסייע גם לכם להתמודד בהצלחה עם תקופה מאתגרת זו בחייכם ולהשלים את הליך הגירושין באופן שיציב אתכם בנקודת פתיחה נוחה ככל האפשר לפרק חדש בחייכם. אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה, נשמח לעמוד לרשותם, לייעץ, לאפשר לכם ליהנות מניסיוננו וכמובן להעניק גם לכם ליווי משפטי מעולה אצל עורך דין גירושין.

  לא כל עורך דין לענייני משפחה מתאים לשמש עורך דין לענייני גירושין

  עו”ד גירושין נמנים על עורכי הדין המתמחים בדיני משפחה ובחרו להתמקצע בהענקת ייצוג וליווי משפטי למי שמצויים בהליכי גירושין. עו”ד לטיפול בתיקי גירושין צריך להיות בקיא לא רק בסדרי הדין בערכאה האזרחית בה מתבררות מחלוקת בין בני משפחה (הלא היא בית המשפט לענייני משפחה) אלא גם באופן ההתנהלות מול ערכאות דתיות, בית הדין הרבני כאשר מדובר בגירושין של בני זוג ששניהם יהודים, ובית הדין השרעי כאשר מדובר בעורך דין גירושין הפועל בקרב המגזר הערבי.

  אמנם, לאור היקף התופעה, העיסוק בגירושין הוא אחד המרכזיים בתחום דיני המשפחה אולם חשוב לזכור כי ישנם עו”ד לטיפול בתיקי גירושין המתמחים דווקא בטיפול בירושות, באפוטרופסות, באימוץ ועוד. לפיכך בבואנו לבחור עורך או עורכת דין גירושין יש לוודא כי מדובר אכן בבעלי מקצוע להם הידע והניסיון הנדרש כדי לייצג אותנו נאמנה.

  הסכם גירושין, גט וכל מה שביניהם

  הליך גירושין של שני בני זוג יהודים בישראל הוא מורכב יחסית, זאת בעיקר משום שהסמכות לדון בנושאים מרכזיים שונים, כגון משמורת ילדים ודמי מזונות, נתונה הן לבית המשפט לענייני משפחה והן לבית הדין הרבני.

  כפל סמכויות זה הוא הגורם לתופעת “מרוץ הסמכויות” כאשר בני זוג ממהרים להגיש תביעת גירושין בערכאה מסוימת במטרה לקבוע היכן יתנהל תיק הגירושין.

  בעוד הערכאות האזרחיות דנות על פי המצב המשפטי כפי שהוא עולה מן החקיקה והפסיקה, בית הדין הרבני פוסק לפי דין תורה. בקרב הציבור ישנם רבים הסבורים כי פסיקותיו של בית המשפט לענייני משפחה מיטיבה עם נשים בעוד לגברים עדיף שתיק הגירושין יתנהל בבית הדין הרבני. לסברה זו אין אחיזה במציאות, כבעל מקצוע המתמחה בתחום הגירושין, משרד עו”ד לגירושין ידע לייעץ ולפעול באופן שייטיב עם לקוחותיו כולל פניה לערכאה הנכונה בזמן הנכון.

  מסירות ורגישות

  הליך גירושין מטבעו שהוא טעון ועלול להתדרדר בקלות לקרב מהלומות של ממש. עורך דין גירושין נדרש להתנהל כך שמצד אחד הוא עומד בתוקף על האינטרסים של לקוחותיו ובה בעת הוא משכיל לשמור על תקשורת תקינה עם הצד שמנגד כך שניתן יהיה להשיג הסכמות ביעילות אשר תיטיב עם שני הצדדים.

  עורכי הדין לענייני משפחה וגירושים במשרדנו יידעו לנהל עבורכם את הליך הגירושין כך שיושלם ללא עיכובים וסיבוכים מיותרים ותוך שמירה בלתי מתפשרת על האינטרסים שלכם.

  leaf

  משרד עו”ד בנימיני – דבש

  leaf

  צוות המשרד מתמחה במתן שירות מקצועי ואישי, תוך דיסקרטיות והתאמה לצרכי הלקוח, לטובת סיום התהליך במהירות ובאפקטיביות.