לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או
התקשרו 077-8036020

  גישור לגירושין

  מה היא הדרך הבטוחה ביותר להבטיח עתיד טוב יותר לעצמכם לאחר הליך גירושין מבן או בת הזוג? מה היא המשמעות של הליך גישור לגירושין? איך בוחרים את משרד עורכי הדין המתאים ביותר עבורכם? מה היא הייחודיות של משרד עורכי הדין בנימיני דבש?

  אין ספק כי אחד הרגעים הקשים ביותר עבור רבים וטובים הוא רגע הפרידה. לצערנו במדינת ישראל ישנם כיום יותר ויותר תיקים הנערמים על שולחנות בתי הדין השונים העוסקים בענייני גירושין. אנשי מקצוע רבים עוסקים במחקרים על גבי מחקרים לגבי התעצמות תופעת הגירושין. דבר אחד בטוח, כל אחד מהצדדים רוצה לסיים את התהליך כך שהוא יוכל לצאת לחיים חדשים במצב טוב יותר, מכל הבחינות, ולהבטיח לעצמו עתיד ורוד יותר.

  במקרים רבים גישור לגירושין הוא הפתרון הטוב ביותר לצד כזה או אחר או לשני הצדדים גם יחד. במקרה של גישור לגירושין חשוב מאוד לדעת ולהכיר את ההשלכות של תהליך זה. לשם כך מוטב להתקשר עם משרד עורכי הדין בנימיני דבש המומחים להליכי גישור בין המתגרשים.

  חשוב מאוד לדעת כי המקרה של גירושים כאשר מדובר בזוג ללא ילדים העסק עשוי להיות פשוט יותר. חלוקת הרכוש ושאר האלמנטים אשר יש לטפל בהם יבחנו לעומק על מנת להבטיח כי אותו הליך גישור בגירושין יצליח ויהיה מקובל על כל הצדדים. במקרה של זוג עם ילדים ישנם אלמנטים רבים נוספים אשר יש לטפל בהם כמו מזונות, משמורת ועוד.

  ייעוץ גירושין? אל תתפשרו על פחות מהטובים ביותר!

  לפעמים מילה נכונה במקום הנכון יכולה לשנות את תמונת המצב ולהבטיח לכם עתיד הרבה יותר טוב. ממש לשם כך חשוב מאוד לקבל את אותו ייעוץ גירושין מאנשי המקצוע המעולים ביותר. משרד עורכי הדין בנימיני דבש רכש לאורך השנים הרבה מאוד ניסיון וכמו כן הרבה מאוד ידע.

  תביעת כתובה? מה עוד במשרד עורכי הדין בנימיני דבש?

  משרד עורכי דין זה עוסק במגוון רחב של נושאים ותחומים וביניהם ניתן למצוא טיפול בכל נושא תביעת כתובה, מזונות אישה, אלימות במשפחה ועוד. אמינות ואחריות מלאה.

  מוזמנים לקרוא בנוסף:

  הסכם ממון בין בני זוג

  כתבו תגובה

  מלאו פרטים והוסיפו תגובה, הפרטים לא יתפרסמו ולא ישמרו במערכת

  הישארו מעודכנים!

  הרשמו לקבלת עדכונים חמים

   • youtube
   • gplus
   • fb

   כיצד מתחלק הרכוש בגירושין של ידועים בציבור?

   הליך גירושין של ידועים בציבור מתקיים בצורה קצת אחרת מאשר אצל זוגות נשואים, מכיוון שהם אינם באמת מתגרשים. כיצד מתבצע ההליך? כיצד מתבצע הדיון על […]

   תביעת מזונות ילדים

   מזונות ילדים נקבעים בהתאם לכמה פרמטרים, בראשם יכולת ההשתכרות של האב ומספר הילדים המשותפים. הליך גירושין הינו מורכב וקשה עוד יותר כאשר מעורבים בו ילדים. […]

   עורכי דין גירושין

   ניהול הליך גירושין באופן נכון, מחייב ידע וניסיון מקצועיים וכן סבלנות ורגישות. הליך גירושין הינו מורכב וממושך ועל מנת להקל על ההליך ולעבור אותו בשלום […]

   עורך דין משפחה

   תחום דיני המשפחה הינו דינמי וחלים בו שינויים באופן תדיר הנובעים מפסיקות והגדרות חדשות הנוגעות לתא המשפחתי. בכל הנוגע ליישוב סכסוכים ומחלוקות משפחתיים, הרי שחשוב […]