לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או
התקשרו 077-8036020

  עורכי דין לדיני משפחה

  העולם הולך ומשתנה לנגד עינינו. אם בעבר הלא כל כך רחוק נהוג היה כי בית כולל זוג הורים אשר חיים יחדיו לאורך כל שנות חייהם אזי כיום ניתן לראות בברור מגמה שונה. כיום ישנם יותר ויותר בני זוג אשר מעדיפים לפרק את החבילה. יש האומרים כי הסיבות שמובילות את הזוגות להתגרש הן סיבות כלכליות ויש כאלו המצביעים על אורך חיים מתירני. על כל מקרה העובדות הן די ברורות, אחוזי גירושים גבוהים מאוד. לעיתים מוטב להיערך מוקדם לכך על מנת להתמודד משפטית כראוי.

  מה היא המשמעות של הטיפול המקצועי ביותר במקרה של גירושים? איך מתמודדים עם תביעת גירושין? מה הם היתרונות הבולטים ביותר של משרד עורכי דין זה? מי הוא הצוות המקצועי במשרד עורכי הדין בנימיני דבש?

  עורכי דין לדיני משפחה הם הכתובת הנכונה ביותר והיחידה המומלצת במקרה של קבלת תביעת גירושין או במקרה ובכוונתכם לבצע שינוי כזה או אחר במצבכם המשפחתי. גירושים הם לא עניין של מה בכך ועל כן חשוב מאוד לפנות אל עורכי דין לדיני משפחה.

  עורכי דין לדיני משפחה במשרד עורכי הדין בנימיני דבש יעשו את כל המאמצים וכמו כן יגייסו את כל המשאבים על מנת לשרת אתכם כראוי. הצוות המקצועי של משרד עורכי דין זה הינו בעל וותק רב.

  תביעת מזונות ילדים? משרד עורכי הדין בנימיני דבש למענכם!

  אין ספק כי אחד התחומים החשובים והמשמעותיים ביותר בגירושין הוא תביעת מזונות ילדים. במקרה של זוג עם ילדים המעוניין להתגרש חשוב מאוד לדעת ולהפעיל את שיקול הדעת הנכון על מנת להבטיח את עתידם של הילדים וכמו כן של כל אחד מהצדדים.

  חלוקת רכוש בין בני זוג? פנו אל הטובים ביותר!

  על מנת לקבל את הייצוג והשירות המשפטי המקצועי ביותר יש לקבל את חוות דעתם של לקוחות מרוצים. לאורך השנים נוספו עוד ועוד לקוחות נאמנים ומרוצים אל מעגל הלקוחות של משרד עורכי הדין בנימיני דבש. חלוקת רכוש בין בני זוג וכמו כן כל שאר הנושאים שעל הפרק מטופלים במקצועיות ובאחריות.

  מוזמנים לקרוא בנוסף:

  הקטנת מזונות

  כתבו תגובה

  מלאו פרטים והוסיפו תגובה, הפרטים לא יתפרסמו ולא ישמרו במערכת

  הישארו מעודכנים!

  הרשמו לקבלת עדכונים חמים

   • youtube
   • gplus
   • fb

   כיצד מתחלק הרכוש בגירושין של ידועים בציבור?

   הליך גירושין של ידועים בציבור מתקיים בצורה קצת אחרת מאשר אצל זוגות נשואים, מכיוון שהם אינם באמת מתגרשים. כיצד מתבצע ההליך? כיצד מתבצע הדיון על […]

   תביעת מזונות ילדים

   מזונות ילדים נקבעים בהתאם לכמה פרמטרים, בראשם יכולת ההשתכרות של האב ומספר הילדים המשותפים. הליך גירושין הינו מורכב וקשה עוד יותר כאשר מעורבים בו ילדים. […]

   עורכי דין גירושין

   ניהול הליך גירושין באופן נכון, מחייב ידע וניסיון מקצועיים וכן סבלנות ורגישות. הליך גירושין הינו מורכב וממושך ועל מנת להקל על ההליך ולעבור אותו בשלום […]

   עורך דין משפחה

   תחום דיני המשפחה הינו דינמי וחלים בו שינויים באופן תדיר הנובעים מפסיקות והגדרות חדשות הנוגעות לתא המשפחתי. בכל הנוגע ליישוב סכסוכים ומחלוקות משפחתיים, הרי שחשוב […]