לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או
התקשרו 077-8036020

  גירושין

  מה היא הדרך הנכונה ביותר להביא את מערכת הנישואין לקיצה? מה היא המשמעות של פירוק המערכת הזוגית? האם יש הבדל בין פרידה של זוג נשוי לבין פרידה של זוג אשר לא נישא כדת וכדין? מדוע מומלץ לבחור את שירותי משרד עורכי הדין בינימיני דבש?

  אין ספק כי אחת התקופות היותר קשות שיכול לעבור אדם כזה או אחר בחייו היא תקופת הפרידה לאחר שנים של חיים משותפים. פרידה יכולה להיות חלילה כתוצאה ממוות של קרוב משפחה כזה או אחר או פרידה מבן או בת הזוג אשר היו חלק בלתי נפרד מחייכם לאורך תקופה כזו או אחרת. כאשר מדובר בפרידות שלאחר מערכות נישואים ארוכות טווח לרוב מדובר בפרידות קשות יותר. פרידות אלו קשות יותר הן בפן המנטלי וכמו כן גם בהיבט הכלכלי. שכן ישנה סבירות גבוהה כי לאחר פרק זמן ממושך יותר הצטברו נכסים או רכוש משותף וכמו כן ישנם ילדים אשר נכנסים לתמונה.

  לצערנו במדינת ישראל וכמו כן בעוד הרבה מאוד מדינות מערביות אחרות אחוזי הפרידות גדלים משנה לשנה. יש לכך הרבה מאוד סיבות אשר נחקרות ועוד יחקרו רבות. התוצאה של פרידות אלו ופירוקי המשפחות גורמות להרבה מאוד אי נעימות בקרב המשפחה הגרעינית ולעיתים גם במעגלים הרחוקים יותר.

  עם זאת אין ספק כי הדרך הנכונה ביותר להתגרש היא באמצעות השכרת שירותיו של משרד עורכי דין אשר יש ברשותו את כל היכולות המקצועיות לעזור לבן או בת הזוג המתגרש. חשוב מאוד לדעת ולפנות אל משרד עורכי הדין כבר בשלבים הראשונים של התהליך. בין אם זו היא בחירה שלכם לסיים את מערכת הנישואין או שמא ההחלטה לכך היא של בן או בת הזוג חשוב מאוד לעשות את הצעדים נדרשים מוקדם על מנת למנוע אי נעימויות והפתעות.

  גירושין מביאים עימם לרוב הרבה מאוד דם רע. זוגות אשר היו זוגות אוהבים הופכים לאויבים ויריבים מרים כאשר מדובר בחלוקת רכוש או הסדרי ראיה של הילדים. ליווי צמוד ואישי של עורך דין מן השורה הראשונה יכול בהחלט להוביל להסכם הטוב ביותר והראוי ביותר למען עתיד טוב הרבה יותר.

  גישור גירושין? למה זה נחוץ?

  אחת הטכניקות היותר מוצלחות והיותר מוכחות היא כאמור גישור גירושין. הליך זה אשר מתבצע על ידי עורך דין מקצועי אשר בקיא בתחום יוכל למנוע הרבה מאוד אי נעימויות ולקצר משמעותית את תהליך הפרידה. לרשות משרד עורכי הדין בנימיני דבש עומדים המגשרים המקצועיים והמומחים לתחום זה. לאורך השנים נוספו הרבה מאוד זוגות אל מעגל הלקוחות של משרד עורכי הדין בנימיני דבש אשר בחרו בהליך גישור וזכו בגדול. חשוב מאוד לציין כי המגשר הוא ניטרלי לחלוטין אשר מתפקידו למצוא את שביל הזהב אשר יוביל בסופו של תהליך להסכם והסדר בין הצדדים, כך שכל צד יחוש כי השיג את הטוב ביותר עבורו ועבור ילדיו.

  גישור לפני גירושין? מה עוד בין שירותי משרד עורכי הדין בנימיני דבש?

  המומחיות של משרד עורכי הדין בנימיני דבש היא כאמור בתחום דיני המשפחה. בין היתר ניתן ליהנות מהרבה מאוד שירותים הכוללים ליווי לייצוג לקוחות בבתי הדין השונים. שירותי המשרד כוללים גישור לפני גירושין, טיפול במזונות ילדים, צוואות וירושות, חלוקת רכוש, דיני מקרקעין, דיני חוזים, עיזבונות, הסכמי ממון בין בני זוג, אלימות במשפחה, המעמד האישי ועוד. למשרד עורכי דין זה הצלחות רבות וכמו כן מוניטין רב. במשרד עורכי דין זה מקפידים על יחס אישי ומשפחתי, מקצועי ומסור.