לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או
התקשרו 077-8036020

  הגדלת מזונות

  זה יכול לקרות לכל אחד ואחת. רבים וטובים מגלים ביום בהיר אחד כי מערכת היחסים עם בן או בת הזוג כבר אינה כתמול שלשום ויש צורך לעשות שינוי. השינוי הזה עשוי להיות אחד השינויים המשמעותיים ביותר שיעשה אדם בחייו. קבלת החלטה בנוגע לסיום מערכת היחסים צריכה להיעשות לאחר שיקול דעת. אולם כאן לא מסתיים התהליך, כאן הוא רק מתחיל. מסע של גירושים עשוי להיות מסע קשה ביותר ורווי באנרגיות שליליות, מתחים וכעסים. עם זאת ניתן לעשות זאת בצורה אחרת, הרבה יותר נעימה.

  מה היא המשמעות של הגדלת מזונות אשר תשלמו או תקבלו? האם גובה המזונות הוא סכום קבוע למשך כל התקופה? מה היא הדרך הנבונה ביותר לסיים את חיי הזוגיות המשותפים עם בן או בת הזוג? מה עושים כאשר מקבלים בתא הדואר תביעת גירושין?

  אחת הסיבות העיקריות למלחמות בין הצדדים המתגרשים היא כל נושא המזונות. שני הצדדים מבינים כי אין עתיד למערכת היחסים ובוחרים ללכת כל אחד לדרכו. אולם את העבר לא ניתן למחוק ויש אחריות לשני הצדדים על מה שהשיגו יחדיו בין היתר זה הוא הרכוש והילדים כמובן. נושא המזונות הוא ללא ספק אחד הנושאים החשובים ביותר בהסכם המתגבש בין הצדדים.

  עם זאת חשוב מאוד לדעת כי הגדלת מזונות לאחר תקופה כזו או אחרת בהחלט אפשרית. חשוב מאוד להבין כי בתי המשפט השונים ערים לשינויים המתרחשים בחייהם של בני הזוג לאחר סיום מערכת הנישואין. ישנם מקרים רבים בהם לצערנו מחלה כזו או אחרת פוגעת ביכולת של מי מהצדדים להשתכר כראוי ועל כן יש צורך לשנות את גובה דמי המזונות לכאן או לכאן. כמו כן במקרים אחרים הגדלת מזונות היא צורך השעה. חשוב לדעת כי הגדלת מזונות או הקטנתן תלויה כאמור ביכולותיהם של בני הזוג, אך עם זאת לצרכיו של הילד יש משקל חשוב מאוד בשיקוליו של בית המשפט.

  לטובת הגדלת מזונות חשוב מאוד כי מי שיטפל בנושא זה הוא העורך דין הבקיא והמנוסה ביותר בתחום זה. למשרד עורכי הדין בנימיני דבש יש את כל הכלים המקצועיים על מנת לאפשר הגדלת גובה מזונות או הקטנתם, כל זאת כאמור בהתאם לצורך ולאחר בחינה מדוקדקת של הדברים.

  דמי מזונות ילדים? איך משיגים את ההסכם הטוב ביותר?

  כל אחד רוצה כי ההסכם אשר ייחתם בתום תהליך הגירושים, יאפשר לו לפתוח פרק ב’ בחייו בצורה הטובה ביותר. על כן חשוב מאוד לדעת ולעשות את הפעולות הנדרשות בצורה החכמה ביותר. על כן בראש ובראשונה חשוב מאוד לפנות אל משרד עורכי הדין שלכם מוקדם ככל הניתן על מנת לטפל בכל נושא דמי מזונות ילדים בצורה המקצועית ביותר. למשרד עורכי הדין בנימיני דבש יש את הצוות המקצועי המיומן ביותר וכזה אשר זכה להרבה מאוד שבחים והצלחות בקרב לקוחות רבים. הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין בנימיני דבש משתף פעולה בטיפול בכל לקוח לשביעות רצונו המלאה תוך שמירה על דיסקרטיות.

  הוצאה לפועל מזונות? משרד עורכי הדין בנימיני דבש למענכם!

  עם השנים נוספו עוד הרבה מאוד שירותים לטובת קהל הלקוחות של משרד עורכי הדין בנימיני דבש. כל הקשור לדיני משפחה תחת קורת גג אחת. בין היתר הוצאה לפועל מזונות, דיני צוואות וירושות, אלימות במשפחה, גישור לפני גירושין, מזונות ילדים ואישה, ייצוג והופעות בבתי הדין השונים, חטיפת ילדים, צווי הגנה, חלוקת רכוש ועוד. במשרד עורכי הדין בנימיני דבש מעניקים לכל לקוח טיפול מסור, אדיב ואחראי.