לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או
התקשרו 077-8036020

  הסכם ממון

  מה היא מידת החשיבות של הסכמי הממון? מה היא המשמעות של עריכת ההסכם מקצועי ואחראי? מי הם אנשי המקצוע הנכונים ביותר עבורכם? מה מספרים הלקוחות של משרד עורכי הדין בנימיני דבש?

  אין ספק כי כאשר האהבה בשיא פריחתה חלק מהמאוהבים כלל אינם חושבים על העתיד. אך אין ספק כי ההיסטוריה מלמדת אותנו שהעתיד עשוי להיות ורוד לאורך שנים רבות, אך עם זאת רבים וטובים גילו על בשרם כי העתיד עשוי להיות גם בעייתי. מערכות זוגיות רבות נקלעות למבוי סתום ועל כן חשוב מאוד לדעת להיערך לכך מבעוד מועד. השיטה הטובה ביותר אשר הוכיחה את עצמה לאורך כל הדרך היא עריכת הסכם ממון בין בני הזוג. הסכם כזה ללא ספק יוריד הרבה מאוד לחץ מכל הגורמים המעורבים.

  הסכמי ממון חשוב לדעת ולעשות דווקא כאשר הכל נראה טוב ויפה. זו התקופה המתאימה ביותר להכניס את כל הסעיפים הרלוונטיים מבלי שאף צד ירגיש כי הוא נפגע מסיבה כזו או אחרת. במקרים רבים אחרים בהם לא קיים הסכם ממון בין הצדדים מצאו את עצמם בני הזוג הנפרדים מתקוטטים על כל סעיף וסעיף. במקרים אלו סביר להניח כי שני הצדדים לא יזכו להסכם הטוב ביותר עבורם, כזה שניתן היה להגיע אליו אילו היה הסכם מוכן מראש בין הצדדים.

  חשוב מאוד לדעת כי הסכמי ממון מסדירים מראש את כל ענייני הרכוש והכסף במקרה של הפרידה. לרוב כאשר אחד מבני הזוג מגיע אל מערכת היחסים הזו עם רכוש, נכסים או כסף וכוונתו היא להבטיח כי במידה ומערכת היחסית תעלה על שרטון, אותו רכוש, יובטח לו בחזרה. כמו כן במקרים רבים הסכם ממון זה כולל את האפשרות הנוספת שהיא חלוקת רכוש צודקת לגבי הרכוש המשותף אשר הצטבר לאורך הדרך. הסכמי ממון צריכים כאמור להיכתב ולהיחתם כאשר שני הצדדים יודעים ומודעים היטב להשלכות של הדברים. במשרד עורכי הדין בנימיני דבש עושים את כל המאמצים על מנת שכל לקוח ולקוח יבין היטב את כוונת ההסכם.

  הסכם ממון בין בני זוג? לא מתפשרים!

  כאשר זוג מחליט כי הגיעה העת לפרק את החבילה לעיתים נדמה כי השמיים נופלים. מסתבר כי כאשר דואגים לכל העניינים מראש, העתיד ברור ובהיר הרבה יותר.

  לאנשי המקצוע במשרד עורכי הדין בנימיני דבש יש את כל הניסיון והידע שיאפשר לכל מי שמעוניין לערוך הסכם הממון בין בני זוג ברמה הגבוהה ביותר. הסכם ממון בין בני זוג עשוי להבטיח עתיד טוב יותר. עם זאת חשוב מאוד לדעת לא להתפשר על משרד עורכי הדין שלכם. עם השנים נוספו למשרד עורכי הדין בנימיני דבש הרבה מאוד לקוחות מרוצים אשר זכו להגיע להסכם הטוב ביותר מבחינתם. כמו כן במשרד עורכי דין זה משתפים פעולה טובי עורכי הדין לטובת שמירה על האינטרסים של לקוחות המשרד.

  מחפשים לעשות הסכם יחסי ממון? כל השירותים תחת קורת גג אחת!

  עם השנים נוספו עוד ועוד שירותים אשר מוענקים בתחום דיני המשפחה. בין השאר מומחים במשרד עורכי הדין בנימיני דבש בדיני מזונות ילדים ואישה, טיפול באלימות במשפחה, דיני מקרקעין, הוצאה לפועל מזונות, הליכי גישור בין בני זוג, דיני צוואות וירושות, הסכם יחסי ממון, דיני חוזים ועוד. במשרד עורכי הדין בנימיני דבש שמין את הלקוחות בראש סדר העדיפויות, טיפול אמין, מסור ואחראי לאורך כל הדרך ולשביעות רצון מלאה. במשרד עורכי דין מלווים את הלקוחות גם בייצוג בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים.