לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או
התקשרו 077-8036020

  מזונות ילדים

  אין ספק כי אחד התחומים הרגישים והחשובים ביותר בעולם המשפט הוא כל מה שקשור לתחום המשפחה. עבור כל אחד ואחת המשפחה היא העוגן והציר המרכזי אשר מסביבו נבנים כל התחומים האחרים בחיים. החשיבות היא רבה על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בילדים. ילדים הם אלו אשר מאמינים כי הוריהם יעשו את הטוב ביותר עבורם ויגנו עליהם מכל צרה. החוק במדינת ישראל רוצה להבטיח כי ההורים אכן ידאגו לילדיהם לאורך כל הדרך עד גיל 18. לשם כך נקבעו גובה מזונות ילדים בכל הליך גירושין. החוק מבטיח כי גם במקרה בו בני הזוג המגדלים יחד ילדים החליטו להיפרד, יזכו הילדים לחינוך, למדור וכל התנאים הטובים ביותר עבורם.

  מה היא הדרך הטובה ביותר להבטיח את דמי המזונות המגיעים לילדים? מי אמור לשלם מזונות על הילדים? האם ניתן לשנות את גובה דמי המזונות? איך ניתן להגיע להסכם הטוב ביותר עבורכם? מה היא הייחודיות של משרד עורכי הדין בנימיני דבש?

  מזונות ילדים, ללא ספק נושא רגיש ביותר וכזה אשר מוליך להרבה מאוד התנגשויות בין בני הזוג. לרוב נהוג כי מי שאמור לשלם את דמי המזונות הוא האב. אולם בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר נשים אשר מטפחות קריירה חשובה ומתפרנסות בצורה מכובדת ביותר. במקרים רבים נטל מזונות ילדים עשוי להתחלק בצורה כזו או אחרת בין בני הזוג.

  הוצאה על מזונות ילדים היא ללא ספק הוצאה חשובה ביותר ומוצדקת ביותר. אך עם זאת גברים רבים טוענים כי הם אינם מצליחים לעמוד בנטל התשלומים. לצערנו אנו שומעים וקוראים חדשות לבקרים על מקרים בהם רבים אף קורסים כלכלית כתוצאה ממערכת זוגית אשר מגיעה לקיצה. על כן חשוב מאוד לדעת כי הסכם כזה או אחר אשר נחתם בין הצדדים הוא לא סוף פסוק.

  לאורך השנים חלים שינויים כאלו ואחרים בחייהם של הגברים, הנשים והילדים. בית המשפט ער לשינויים אלו ומאפשר מפעם לפעם להגדיל או להפחית אל גובה התשלום עבור מזונות ילדים. חשוב מאוד שידע כל מי שעומד בפתחו של תהליך גירושין, בין אם הוא היוזם של הפרידה או שמא הפרידה נפלה עליו כרעם ביום בהיר, כי ככל ויקדים לפנות אל אנשי המקצוע המקצועיים והמעולים ביותר, כך יוכל להשיג את ההסכם הטוב ביותר והראוי ביותר עבורו וכמו כן עבור ילדיו.

  דמי מזונות? פנו אל משרד עורכי הדין בנימיני דבש! גם לאחר גירושין ניתן לשקם את החיים ולהתחיל פרק ב’ מוצלח הרבה ביותר. עם זאת חשוב לדעת כי במקרים רבים תהליך הגירושים עשוי להיות ארוך מאוד ולעיתים גם מתיש מאוד. מן הצד השני לוודאי יעמוד עורך דין אשר ינסה להשיג את הטוב ביותר עבור לקוחו. חשוב מאוד כי מי שיעמוד לצדכם לאורך כל התהליך הוא משרד עורכי דין ברמה הגבוהה ביותר. דמי מזונות זו המומחיות של משרד עורכי הדין בנימיני דבש. במשרד זה פועלים טובי עורכי הדין, ימים כלילות, בשיתוף פעולה מלא, לטובת האינטרסים של לקוחות המשרד.

  הקטנת מזונות? משרד עורכי הדין בנימיני דבש לשירותכם!

  במשרד עורכי דין עוסקים ומומחים לתחום דיני המשפחה על כל רבדיו. בין היתר מטפלים בכל הקשור להגדלת או הקטנת מזונות, טיפול בענייני אלימות במשפחה, דיני ירושות וצוואות, מקרקעין, חטיפות ילדים, גישור בין בני זוג ועוד.

  לאורך השנים נוספו הרבה מאוד לקוחות למשרד עורכי דין זה. במשרד זה עוסקים בתיקי גירושין מורכבים ביותר בהצלחה רבה. משרד זה בעל מוניטין רב ורקורד מרשים של הצלחות. ליווי, ייצוג, הדרכה לאורך כל הדרך.