לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או
התקשרו 077-8036020

  משרד עו”ד לענייני משפחה

  אף אחד מאיתנו לא חושב או חולם להגיע לרגע בו הוא יצטרך להשתמש בשירותיו של עו”ד אשר מתמחה בדיני משפחה, אך לעיתים החיים מובילים אותנו לשם. לפעמים זה נובע מסיבות חיוביות ולפעמים, לצערנו, זה נובע מסיבות שליליות.

  משרד עו”ד לענייני משפחה מטפל במגוון רחב של תחומים, אף על פי שלרוב אנחנו נוהגים לקשור אותו לנושא של נישואין ובעיקר גירושין, הרי שזה לא התחום היחידי בו הוא מתעסק. אנחנו יכולים למצוא עורכי דין שמתמחים בדיני משפחה, אשר מתעסקים בהיבטים אחרים של התחום, כמו למשל, היבטים של אימוץ, אפוטרופוס, צוואות וירושות ועוד.

  הסיבה לעובדה שאנחנו יכולים למצוא פיצול, לא פעם, בין משרד עו”ד לענייני משפחה שמתעסק בכל מכלול הנושאים שקשורים לתחום לבין כאלה שמעדיפים לוותר על הנושא של גירושין, נובע לא פעם בגלל הרגישות הרבה שקיימת בתחום, בין אם זה קשור למערכות היחסים בין בני הזוג והרבה יותר מזה, בגלל העובדה שמעורבים כך ילדים. מה עוד שיש עורכי דין שמעדיפים להתעסק בנושאים אחרים, מסיבה פשוטה, יש מספיק עבודה והם לא מרגישים צורך להרחיב את העיסוק שלהם גם לתחומים אחרים.

  לעומת זאת, יש לא מעט עורכי דין שמעדיפים כן להתעסק בכל מה שקשור לדיני משפחה ובפרט בנושאים של נישואין וגירושים, גם מתוך הבנה שזה חלק בלתי נפרד מהתחום וגם מתוך מחשבה, שהם בתור עורכי דין יכולים להקל על בני הזוג ולעזור להם לעבור את התהליך בצורה הרבה יותר קלה ופשוטה.

  נקודות רגישות בדיני משפחה

  מן הסתם, כל מה שקשור לתחום המשפחתי הוא רגיש, בוודאי אם צריך לערב בנושא משרד עו”ד לענייני משפחה. לא משנה אם מדובר בסיטואציות עצובות כמו גירושין או ירושות, וכן אם מדובר בסיטואציות משמחות יותר, כמו אימוץ.

  אך אם עובדים עם עורך דין ברמה גבוהה, אז אפשר להגיע אל פתרונות בדרכים הרבה יותר נעימות. עורך דין בדיני משפחה בעל ניסיון וכמובן בעל רגישות ואנושיות, יודע כיצד לדבר, כיצד לגשת לעניינים השונים, וכמובן כיצד לבצע את התהליך בצורה מהירה ויסודית מול הרשויות השונות, על מנת לא למשוך את התהליך יותר מדי.

  מעבר למקצועיות ומעבר לידע הטכני, הפרוצדוראלי, הרי שכל עורך דין אשר מתעסק בתחום של דיני משפחה, חייב להיות אדם עם אינטליגנציה רגשית גבוהה, על מנת שהוא יכול לעזור ללקוחות שלו, לא משנה מי הם, לעבור את התהליך על הצד הטוב ביותר.

  אם אתם מחפשים משרד עו”ד לענייני משפחה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לקבוע איתכם מועד לפגישה. משרד בנימני-דבש, מתעסק בתחום של דיני משפחה מהיבטים שונים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האתר, ואנחנו נשמח לקבוע איתכם פגישה בהקדם.