לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או
התקשרו 077-8036020

  משרד עורכי דין משפחה

  אחת השאלות שכל אחד אשר זקוק לשירותיו של עורך דין שמתמחה בדיני משפחה שואל את עצמו היא, האם להיעזר בעורך דין שעובד לבד או להשתמש בשירותיו של במשרד עורכי דין משפחה. שאלה זו היא משמעותית, כפי שנוכל לראות בהמשך, לאופן בו יתבצע הקשר בין הלקוח לעורך הדין או למשרד וכן לאופן בו יתנהל כל התהליך של ניהול המקרה, בין אם הוא יגיע לבית משפט ובין אם לא.

  לפני שאנחנו נסביר מדוע החלטה כזו יכולה להיות משמעותית, נסביר בקצרה כיצד באים לידי ביטוי ההבדלים בין עורך דין שעובד בעצמו לבין משרד עורכי דין משפחה. חשוב לומר, שההבדל הזה קיים בכל תחום משפטי ולא רק בדיני משפחה, מן הסתם.

  עורך דין שפועל בעצמו, הוא מי שמחזיק משרד אותו הוא מנהל בעצמו או בעזרת מנהלת משרד. הוא מספק את כל השירותים דרך אנשים חיצוניים שעובדים איתו, במידת הצורך. בדרך כלל עורך דין שנוהג כך, לא ייקח על עצמו הרבה תיקים מהסיבה הפשוטה, שאין לו מספיק זמן ומשאבים בשביל לנהל מספר תיקים במקביל.

  לעומת זאת, משרד עורכי דין משפחה מחזיק צוות גדול של עורכי דין, מתמחים, יועצים משפטיים, וכמובן צוות אדמיניסטרטיבי. במשרדים גדולים אפשר למצוא גם צוות עזר שפועל מתוך המשרד או עובד באופן צמוד איתו, על כל עניין ודבר. מדובר בחוקרים, מומחים ועוד.

  מדוע החלטה זו משמעותית עבורנו?

  נניח ואנחנו זקוקים לעורך דין בדיני משפחה, בין אם מדובר במקרה של גירושין, נישואין, הסכמי ממון, אימוץ או כל דבר אחר, אנחנו צריכים, כאמור, להחליט מה אנחנו מעדיפים מבין שתי האופציות.

  מצד אחד, אם אנחנו בוחרים בעורך דין שעובד לבד, אז אנחנו נזכה לקבל יחס אישי, חם, סביר להניח שרמת הקשר תהיה מאוד אינטנסיבית וישירה. לא מדובר ברמת קשר שתעבור דרך גורמים אחרים. כמו כן, מצד אחד עורך דין שעובד איתנו בצורה ישירה ירצה להצליח בשביל בניית מוניטין, מצד שני, סביר להניח שהוא לא ירצה להמר על כל הקופה, אם הוא מניח שאין לו סיכוי שהתוצאה תהיה טובה.

  לעומת זאת, אם אנחנו בוחרים במשרד עורכי דין משפחה, אנחנו נהנים מהרבה יותר אפשרויות מקצועיות. אנחנו נהנים מצוות מקצועי גדול יותר, צוות עזר רחב יותר, למשרד יש הרבה יותר משאבים לפעול עבורנו, אנחנו לא חייבים להתפשר ויכולים ללכת עם התהליך לכיוונים שונים. חשוב לומר, יכול להיות שהקשר לא יהיה אישי כמו במצב הקודם שתיארנו, אך הוא בהחלט יהיה מקצועי וייחודי.

  אם אתם מחפשים משרד עורכי דין משפחה שיעניק לכם את כל מה שאתם צריכים ומחפשים בתהליך, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. משרד בנימני-דבש מתמחה בדיני משפחה מהיבטים שונים. אתם יכולים לפנות אלינו עוד היום ונקבע איתכם פגישה.