לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או
התקשרו 077-8036020

  עו”ד דיני משפחה

  מה היא המשמעות של השכרת שירותיו של עורך דין כזה ולא אחר? מה יכול לסייע לכם להשיג את ההסכם הטוב ביותר בסוגיות של מחלוקות משפחתיות? מה הם היתרונות הבולטים והחשובים ביותר של משרד עורכי הדין בנימיני דבש?

  משפחתיות היא ערך עליון ביהדות. למשפחתיות יש חשיבות רבה מאוד על כל מיני תחומי חיים אחרים אשר נפגעים או מצליחים כהשפעה ישירה ממערכת משפחתית מוצלחת. ממש בשל חשיבותה של  המשפחתיות העניין הופך להיות רגיש יותר ויותר כאשר מדובר במחלוקות בתוך המשפחה. לצערנו רבים וטובים מצאו את עצמם נפגעים מסיבה כזו או אחרת על ידי בני המשפחה הקרובים ביותר אליהם. לא אחת מחלוקות אלו מובילות למאבקים קשים ומרים ביותר אשר נמשכים לאורך שנים רבות. מאבקים אלו, המצריכים את שירותיהם של עו”ד דיני משפחה, מגיעים לא אחת לפתחם של שופטי בתי המשפט לענייני משפחה אשר צריכים להכריע. במקרים אחרים מצליחים המעורבים, לפתור את המחלוקות בדרכים אחרות כמו גישור וכו’.

  עו”ד דיני משפחה הוא ללא ספק הכתובת הנכונה ביותר עבור כל אלו אשר נקלעים לסיטואציה לא נעימה כזו או אחרת. בין אם אתם אלו היוזמים מהלך כנגד בן משפחה או שמא נקלעתם למאבק משפחתי שלא ביוזמתכם חשוב מאוד לערב את טובי עורכי הדין על מנת לייעץ ולכוון. למשרד עורכי הדין בנימיני דבש יש את כל היכולות והמשאבים המקצועיים על מנת לעזור לכל אחד ואחת בכל הקשור לדיני משפחה.

  אלו יכולות להיות מחלוקות על רקע של פרידה זוגית, מאבקים על עתידם של הילדים, מחלוקות בנושאי ירושה, מקרקעין ועוד. כל אלו דורשים את התייחסותם של אנשי המקצוע המעולים ביותר. עו”ד דיני משפחה מטעם משרד עורכי הדין בנימיני דבש ילווה אתכם לאורך כל התהליך עד לקבלת התוצאות הנכונות והטובות ביותר עבורכם.

  עו”ד דיני משפחה יעזור לכל אחת ואחת להשיג הסכם שיבטיח עתיד טוב יותר. כאשר מדובר במקרים של גירושין חשוב מאוד לדעת לעמוד על הזכויות המגיעות לכם. לצערנו אנו נתקלים מפעם לפעם בגברים ונשים אשר לא השכילו לטפל בנושא הפרידה והגירושין הצורה המקצועית ביותר ומצאו את עצמם נאלצים להתמודד לאורך שנים רבות עם דמי מזונות ועוד תשלומים רבים אחרים אשר בעקבותיהם הם קורסים כלכלית.

  אלימות במשפחה? משרד עורכי הדין בנימיני דבש למענכם!

  אלימות היא בעיה מטרידה ביותר בחברה הישראלית היא מטרידה הרבה יותר כאשר מדובר באלימות המתרחשת בתוך המשפחה. אלימות במשפחה מגיעה לא פעם כתוצאה ישירה מכל העומס הרגשי הקיים בתא משפחתי. למשרד עורכי הדין בנימיני דבש יש את כל הניסיון הנחוץ וכמו כן את כל הידע על מנת לעזור לטפל בסוגיות רגישות אלו.

  לפני בחירת עו”ד דיני משפחה כזה או אחר חשוב מאוד לדעת ולקבל את חוות דעתם של אלו שניסו והצליחו בגדול. משרד עורכי הדין בנימיני דבש גאים בהרבה מאוד לקוחות מרוצים אשר זכו ליחס אישי ביותר וכמו כן מקצועי ביותר לאורך כל תהליך הליווי והטיפול המשפטי.

  מחפשים גישור משפחתי? משרד עורכי הדין בנימיני דבש לשירותכם! כל תחום דיני המשפחה תחת קורת גג אחת. במשרד זה עושים ימים כלילות על מנת לעזור לכל לקוח ולקוח. צוות מיומן של עורכי דין מומחים לתחום המשפחה משלבים ידיים על מנת להשיג את התוצאות המעולות ביותר. בין היתר גישור משפחתי, ייצוג בבתי הדין השונים לענייני משפחה וכמו כן בבתי הדין הרבניים. אמינות ואדיבות לאורך כל הדרך. אחריות מלאה לשביעות רצון מלאה.