גירושין ופרידה

החלטת להתגרש? יש מספר דרכים שיובילו אותך לחיים החדשים שלך: תביעה, גישור הסכם ועוד…

אנו נעמיד לרשותך יותר מ-20 שנות הצלחה וננהל עבורך אתהתיק בנחישות, במקצועיות ובמהירות.

חשוב לפעול מהר! אנחנו נגן על האינטרסים שלך ללא פשרות – השאירו שם וטלפון לייעוץ משפטי מקצועי.

ליעוץ מלאו פרטיכם:

מאמרים בנושא גירושין ופרידה

גישור ושלום בית

להמשך קריאה

חלוקת רכוש

להמשך קריאה

צוות עורכי הדין במחלקות המשפטיות של המשרד מתמחה בדיני משפחה וירושה: אחריות הורית בהליכי פרידה, הסדרי שהות, מזונות, רכוש, איזון משאבים, פירוק נכסים, אבהות, הליכי אימוץ והליכים המצויים בבתי המשפט למשפחה ונוער, לרבות תביעות בבתי הדין הרבניים.

מאמרים אחרונים בנושא גירושין

גירושין

תיק גירושין

תיק גירושין הינו השם הניתן להליך המתנהל באחת משתי הערכאות המשפטיות המטפלות בארץ בעניין גירושין – בית הדין הרבני (לו סמכות בלעדית לקבוע מי נשוי ומי גרוש) או בית המשפט לענייני משפחה (הערכאה האזרחית המטפלת בנושאים הקשורי בגירושין ומעניקה להסכם גירושין בין בני הזוג תוקף של פסק דין). כיצד פותחים תיק גירושין ומה צריך לדעת? על כך ועוד, במאמר שלפניכם.

קראו עוד »
גירושין

דיני גירושין בישראל

בקרב עורך דין מומחה לדיני גירושין ישנם כאלה הבוחרים לעסוק בעיקר במתן שירותים משפטיים למי שמצויים בהליכי גירושין. בישראל מצביעה הסטטיסטיקה (לפחות זו הנוגעת לעשור הראשון של שנות האלפיים) כי כל זוג רביעי בו שני בני הזוג יהודיים צפוי להתגרש. דיני גירושין איפה תופסים פלח מכובד מתחום דיני המשפחה.

קראו עוד »
גירושין

מה כולל הסכם גירושין

הסכמי גירושין תפקידם להסדיר את כל הנושאים שיש לתת עליהם את הדעת בעת פירוק התא המשפחתי. ניתן בנקל למצוא דוגמא להסכם גירושין ברשת האינטרנט, למשל באתרים של משרדי עורכי דין משפחה העוסקים בתחום דיני הגירושין ומתמחים במתן שירותים משפטיים למתגרשים.

מי שעומדים בפני הליך גירושין יוכלו למצוא בפסקאות הבאות מידע שימושי רב אודות הסכם גירושין (המכונה לעיתים גם “חוזה גירושין”).

קראו עוד »
גירושין

עורך דין מומחה לדיני גירושין וילדים

גירושין נוטים להיות עניין מורכב שכן בני זוג הנישאים צועדים יחד בדרך משותפת במהלכה הם צוברים נכסים (לעיתים גם חובות), מפתחים קריירה (שני בני הזוג או רק אחד מהם כאשר השני מסייע ומאפשר לו לעשות זאת), צוברים מוניטין (יחד, למשל בבעלות על עסק משותף, או כל אחד בתחום העיסוק שלו).

קראו עוד »
גירושין

מחיר עורך דין גירושין

העיסוק במציאת עורך דין גירושין אשר ייצג אותנו נאמנה ובה בעת לא יגבה מאיתנו סכומים מופרזים הוא מעמסה נוספת בה נידרש לעמוד תוך ביצוע בחירה נכונה. כדי לסייע לכם בבחירתכם, וכדי שתצאו לדרך עם תשובה כללית לשאלה “כמה עולה עורך דין גירושין”, אספנו עבורכם מידע שימושי אודות עלות עורך דין גירושין.

קראו עוד »
גירושין

הפרת הסכם גירושין

שלא כמו רוב החוזים (המחייבים את הצדדים מרגע שחתמו עליהם), הסכם גירושין הוא כזה שיש לקבל עבורו את אישורה של ערכאה משפטית (בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני), וככזה, הפרתו הינה דומה להפרה של פסק דין.
כיצד ניתן להתמודד עם הפרת הסכם גירושין? האם ניתן למנוע מראש הפרה כזו? על כך ועוד, במאמר שלפניכם.

קראו עוד »
דילוג לתוכן