ענייני משפחה

צריכים להתייעץ איתנו בענייני משפחה?

אנו נעמיד לרשותך יותר מ-20 שנות הצלחה וננהל עבורך את התיק בנחישות, במקצועיות ובמהירות.

חשוב לפעול מהר! נגן על האינטרסים שלך – השאירו שם וטלפון לייעוץ משפטי מקצועי.

ליעוץ מלאו פרטיכם:

מאמרים בנושא ענייני משפחה

אפוטרופסות

דיני משפחה

הורות משותפת

הסכם ממון

ידועים בציבור

מאמרים אחרונים בענייני משפחה

עורך דין ענייני משפחה

בית המשפט לענייני משפחה

בישראל פועלת ערכאה נפרדת האמונה על טיפול בנושאים הקשורים לדיני משפחה, זהו בית המשפט לענייני משפחה. במאמר זה נלמד מעט על תפקידו.

קראו עוד »
הסכם ממון

מי יכול לערוך הסכם ממון?

הסכם ממון הינו מסמך שקובע, בעצם, כיצד יחולק כל הרכוש שצברתם לפני החתימה על ההסכם ושעוד תצברו במהלך הנישואין. הסכם הממון מבטיח שהחלטות משמעותיות כאלה לא יתקבלו בלהט סערת רגשות, ברגעים של כעס או מתוך רצון לנקמה. אז מי יכול לערוך הסכם ממון?

קראו עוד »
עורך דין ענייני משפחה

מה תפקידו של עו”ד משפחה?

עו”ד משפחה עוסק בכל התחומים הקשורים בסוגיות ומחלוקות בתא המשפחתי בהם: גירושין, דמי מזונות, ירושות וצוואות, הסכמי ממון, משמורת ילדים ועוד. נושאים אלה הינם רגישים וטעונים במיוחד וטומנים בחובם פוטנציאל נפיצות גבוה.

קראו עוד »
ידועים בציבור

בחירת עורך דין ידועים בציבור

מה היא המשמעות של בחירת עורך דין ידועים בציבור? מה הן ההשלכות של ידועים בציבור אשר מעוניינים להיפרד? איך ניתן לטפל בנושא ההיפרדות בצורה הנכונה ביותר? מי בצוות המקצועי של משרד עורכי הדין בנימיני דבש?

קראו עוד »
עורך דין ענייני משפחה

בחירת עורך דין לענייני משפחה

בחירת עורך דין לענייני משפחה חייבת להיות מבוססת על כמה פרמטרים חשובים שהעיקריים שבהם הינם ניסיון, מומחיות ובקיאות בתחום המשפטי הספציפי בו אתם זקוקים לייעוץ וליווי.

קראו עוד »
הסכם ממון

הסכם ממון בין בני זוג

איך משיגים הסכם ממון בין בני זוג, הטוב ביותר? מה היא המשמעות של הסכם ממון? איך בוחרים עורך דין מן השורה הראשונה? מה הם היתרונות של משרד עורכי הדין בנימיני דבש?

קראו עוד »